Instruktor CKB Tarnobrzeg

 

Krzysztof Witkowski – Instruktor SFG1

Bez okularów

Urodziłem się w 1974 roku. Od kiedy pamiętam ruch i aktywność fizyczna była nieodłączną częścią mojego życia. W 1989 roku rozpocząłem treningi karate kyokushin zafascynowany Brucem Lee, jak wielu w tamtych latach. Od 2010 roku jestem posiadaczem czarnego pasa w karate kyokushin i instruktorem w Tarnobrzeskim Klubie Kyokushin Karate.

Od kiedy zdałem sobie sprawę, że nie jestem nieśmiertelny, a wszelkiego rodzaju bóle kręgosłupa krążą wokół mnie, szukałem czegoś co pozwoli mi zachować sprawność na długi czas, tak trafiłem na system ćwiczeń z ketllebells w których zakochałem się od pierwszego wymachu.

Ponieważ uważam, że na naukę nigdy nie jest za późno, a trening na wolnych ciężarach to nie zabawa postanowiłem poszerzyć swoja wiedzę i tak trafiłem do Zielonej Góry na INTRO KETTLEBELL /marzec 2015/, a następnie po solidnych przygotowaniach stawiłem się na kursie instruktorskim StrongFirst Girya Poziom 1 (29-31 maj 2015), który ukończyłem z wynikiem pozytywnym.

Oprócz systemu ćwiczeń z ketllebells ważne są również zasady, którym hołduje SFG, a najważniejsze że są tam ludzie, którzy w te zasady wierzą (lojalność, szacunek, honor).

Jestem instruktorem zarejestrowanym w CENTRUM KETTLEBELL POLSKA  – reprezentowane przez Dariusza Waluś, który jest JEDYNYM I OFICJALNYM przedstawicielem Pavla Tsatsouline’a oraz jego metody StrongFirst na Polskę.

Ukończone kursy i szkolenia

Obecnie prowadzę zajęcia z kettlebell w Tarnobrzegu, na które serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam

Krzysztof Witkowski

Instruktor SFG1

tel. 575-299-444

 

Agnieszka Matysiak – Asystent instruktora

dsc_2334_pop2

Sport w moim życiu pojawił się gdy miałam 8 lat, zaczęło się od siatkówki, którą trenowałam przez 17 lat aż do ukończenia studiów. Potem zaczęła się moja przygoda z siłownią gdzie trafiłam żeby zbudować mięśnie i siłę. Praca z ciężarami bardzo mnie wciągnęła , to po raz pierwszy na siłowni zetknęłam się z żeliwną kulą czyli kettlebell. Kolejnym punktem w mojej sportowej przygodzie był crossfit gdzie w treningu bardzo często pojawiały się ćwiczenia z wykorzystaniem tzw. kettla, , a że jestem osobą, która bardzo dużą wagę przykłada do techniki postanowiłam poznać dokładnie tajniki pracy z odważnikami.

W 2015 roku z plakatu dowiedziałam się o nowo tworzonej grupie w Tarnobrzegu, która będzie trenować z odważniakami metodą hardstyle kettlebell Pavla Tsatsulinea, tak po raz pierwszy trafiłam na treningi do Krzysztofa Witkowskiego Instruktora SFG1 założyciela Centrum Kettlebell Tarnobrzeg.

Treningi z kettlebell wciągnęły mnie do tego stopnia, że po roku postanowiłam pojechać na CKB Intro, a moim kolejnym celem jest kurs na Instruktora StrongFirst Girya Level 1. Dodatkową motywacją jest to, że otrzymałam propozycję współpracy i prowadzenia treningów w Centrum Kettlebell Tarnobrzeg gdzie pojawia się coraz więcej chętnych do opanowania żeliwnych kul.

Asystent Instruktora zarejestrowany w CENTRUM KETTLEBELL POLSKA  – reprezentowane przez Dariusza Waluś, który jest JEDYNYM I OFICJALNYM przedstawicielem Pavla Tsatsouline’a oraz jego metody StrongFirst na Polskę.

Ukończone kursy i szkolenia